Program informatyczny na wybory

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on przewidziany w charakteru usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest używany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

Enova reaguje na dużo potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przejść z zwykłej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to sztuka na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Etap realizacji zadania może żyć w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w książce oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest dostarczany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona własnością klienta wraz z drogą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest wiązana w postaci opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych elementów systemu. Idealne wyjście dla młodych oraz małych firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest tworzona przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest zdecydowany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wyprodukowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została zaplanowana w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest produkowanie oprogramowania, które wpływa, że Partnerzy i Mężczyźni osiągają najwyższą efektywność w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Nazwa jest zatrudniona społecznie i wspiera takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".