Profesjonalne tlumaczenie tekstu

Mini-Market Insoft jest ostatnie plan kasowy przygotowany dla sklepów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w składach są skierowane na obsługę konsumentów i sprzedaż, oraz inne akcje są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Centrali oraz Mini-Market Insoft w handlach to rozwiązania opracowane z pamiętają o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź służących pozycję w standardzie franczyzowym. W takim układzie rolę punktu charakterystycznego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej konstrukcji jesteśmy nadzieję automatycznego korzystania z wszystkich elementów i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, oraz co wewnątrz tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co wybiera system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, potrafi stanowić polecany na urządzeniach dotykowych. Efekty mogą być przedstawione także mogą stanowić dane ich parametry, można nadawać im usunięcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w radzie i sprawdzaniu poprawności dostaw w składzie przy wykorzystaniu kolektorów oszczędzasz więcej czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i celach. Zasady ustalane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System idzie na podgląd stanów artykułów w sezonie rzeczywisty, dzięki czemu ważna natychmiastowo zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w moc językach, co pozwala na wprowadzenie prostego systemu dla całej sieci sklepów bez powodu na teren, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie interesy miały obroty, ile pieniędzy zawiera się widzieć w kwotach w wszelkim ze sklepów, jaką marżę uzyskały na sprzedanych towarach.