Krajalnica lucznik

Wszyscy cenimy dania oraz maszyny, które w jeden sposób wyręczają nas w sztuce, albo chociaż ułatwiają pracę. Drinku spośród takich urządzeń, które umożliwia pracę typowi jest krajalnica maga 310p. Można powiedzieć, że jest więc potrzebne urządzenie gastronomiczne, które stanowi nieodzowne w każdej placówce gastronomicznej, w jakimś sklepie, a zarówno w polach domowych.

Krojenie różnorodnych produktów Trudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, jaki nie posiada takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, skoro nie posiada takiej potrzeby, bo sklepy nieustannie polecają szeroką możliwość tych artykułów. Więc bezcelowe byłoby branie niezliczonej sumy produktów spożywczych, gdy to bywało w terminach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę dużej dawek konsumentów zgromadzonych w magazynie. Pokroi produkt w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic przeznaczona jest do krojenia różnorodnych produktów spożywczych. Można za usługą niej kroić produkty miękkie, kiedy i średniej miękkości, a nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia konsumenta, gdyż zmiana grubości krojenia jest jednoznaczna i szybka.

Wszystko zależy od noża Sprawność krojenia zależy od ostrości noża. Krajalnica 310p w swej budowie jest ostrzarkę, która gwarantuje ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi artykuł w całe plastry o grubości do 16 milimetrów. Danie jest oszczędne w obsłudze i bezpieczne. Podczas krojenia nie ma potrzeby dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż wpływa ona na zasadzie grawitacji. Podczas krojenia wystarczy jedynie przesuwać stół podawczy mając z rączki włożonej do stołu. Narzędzie jest bardzo higieniczne i miłe dla zdrowia, gdyż każde jego tematy, które kontaktują się z krojoną żywnością zbudowane są ze pewni nierdzewnej. Co czyni, iż nie jest zdolności ku temu, by powstała rdza na grupach krajalnicy. Przed korozją zabezpieczone są wszystkie składniki krajalnicy, a dlatego ważna ją spokojnie myć nie bojąc się o nasze zdrowie. Utrzymaniu jej w czystości sprzyja również szybka możliwość zdemontowania krajalnicy.