Dotacja na rozwoj firmy lodz

Jesteśmy świadomi, że rozwój naszej jednostki zależy od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających bezpośrednio z własnych usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy gotowi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i marki dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi konsumenci byli w cali szczęśliwi i gotowi co do wartości praktycznej i marek proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do działalności w dziedzinach zagrożonych wybuchem, przystosowany do montażu w jakiejkolwiek roli w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Uczynione z galwanizowanej blachy stalowej i urządzone w klapę inspekcyjną, idą na dojazd do silnika i wirnika bez konieczności wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe budowane są razem z międzynarodowym standardem ISO 9001. Przygotowane do użytku w powierzchniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki stworzony ze stopów aluminium lub wirniki zbudowane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na grupę, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa może być zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale stworzone z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa wykonane ze pewni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są używane do wentylacji publicznej i ekonomicznej w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do tyłu, wykonanymi ze pewni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały zaopatrzone w silnik trójfazowy, jaki stanowi dostrojony do produkcji w okolicach zagrożonych wybuchem